Nemokamas pristatymas nuo 50 eur!

Žvakės – ypatingai svarbi namų interjero detalė

Vieni žvakes degina dėl jaukumo, kiti – dėl aromato ar natūralios liepsnos vaizdo. Kad ir į kurią kategoriją patenkate jūs, turbūt sutiksite, kad estetiška ir skoninga žvakė – puiki interjero detalė. Gražią ir prie jūsų namų derančią žvakę deginti yra dar maloniau. Be to, tokia žvakė net ir nedeginama gali puošti jūsų namus ir suteikti jaukumo! Tiems, kurie mėgsta mielas smulkmenas savo namuose – žvakė ar jų rinkinys bus puiki dovana!

 

Namų kvapai kokybiškos žvakės pavidalu

 

Namuose sklandantys malonūs aromatai padeda sukurti savą ir artimą atmosferą, kuri atpalaiduoja ir sukelia jaukumo jausmą. Namų kvapai gali būti kuriami įvairiais būdais, pavyzdžiui, nuolat turint pamerktų gyvų gėlių. Taip pat šiam tikslui naudojami ir įvairūs namų kvapai, kurie gali būti įvairių tipų. Turbūt populiariausi yra:

  • Namų kvapai su lazdelėmis,
  • Purškiami namų kvapai,
  • Eterinių aliejų difuzoriai.

Tačiau be jų namuose malonų kvapą skleisti gali ir kokybiška aromatinė arba kvapioji žvakė. Kvapios žvakės aromatą skleidžia ir tada, kai nėra deginamos. O jas uždegus, kvapų puokštė prasiskleidžia visu gražumu ir jūs galite mėgautis pasirinktu aromatu. Žvakė, kaip namų kvapas, yra geras pasirinkimas, jei:

  • norite kvapu mėgautis neilgą laiko tarpą. Tokiu atveju žvakę galite deginti tiek, kiek norisi, o užpūtus uždengti, kad kvapas daugiau nebesklistų,
  • norite dažnai keisti naudojamus kvapus. Vieną dieną deginkite vieną žvakę, kitą dieną – kitą. Kvapą kasdien galėsite rinktis pagal nuotaiką! O tą sunku būtų padaryti namuose pasistačius standartinį namų kvapą su lazdelėmis.

 

Prabangios žvakės – interjero puošmena ir kai dega, ir kai nedega

 

            Žvakių gali būti pačių įvairiausių formų, spalvų, tekstūrų. Deja, dažnai tai, kas gražu, nėra labai praktiška ir – atvirkščiai. Labai daug dekoratyvinių žvakių (pavyzdžiui, tokių, kurios vaizduoja žinomus filmų veikėjus, gėles, gyvūnus ir pan.) yra išties gražios ir kruopščiai pagamintos. Tačiau norint mėgautis tokia žvake ir jos liepsna, gali iškilti įvairių problemų. Pavyzdžiui, žvakė gali degti netolygiai, nutirpus vienai žvakės daliai gali nukristi kai kurios jos dalys, kurios buvo tik dekoratyvinės ir t. t. Taigi nors tokios ir panašios realistinės skulptūrėlės yra gražios pažiūrėti, norint įsigyti žvakę, kuri yra ir graži, ir praktiška, reikėtų ieškoti kitų variantų.

Vienas iš žvakių pateikimo būdų, kad jos gražiai atrodytų bet kokiame interjere, yra tinkamai parinkta žvakidė. Žvakidė gali būti derinama prie jūsų stalo įrankių ar indų, prie turimų vazų, šviestuvų, užuolaidų spalvos ir t. t. Priklausomai nuo namų interjero stiliaus, žvakidės gali būti stiklinės, molinės, porcelianinės ir t. t. Įsigijus kokybišką ir prabangią žvakidę, ši gali jums tarnauti ne vienus metus – tereikės keisti žvakes, o žvakidė visada derės prie jūsų namų interjero.

 

Kokia mūsų žvakė geriausiai papuoštų jūsų namus?

 

Mūsų e. parduotuvėje rasite kelių skirtingų tipų ir stilių žvakes. Tačiau jei ieškote išskirtinių ir prabangių žvakių, kurios būtų ne tik praktiškos, bet ir stilingos – siūlome susipažinti su „Luxury“ linija. „Luxury“ gaminiai yra pilstomi į stilingas išskirtinio dizaino stiklines žvakides-indelius. Kiekvienas indelis yra su dangteliu, taigi nenaudojama žvakė atrodys kaip papuošalų dėžutė ar smulkmenų dėžutė, pastatyta ant jūsų miegamojo spintelės, komodos, valgomojo ar darbo stalo. „Luxury“ buvo sukurta galvojant ne tik apie kokybišką žvakių degimą, bet ir apie tai, kaip žvakė atrodys jūsų namuose, kai jos nedeginsite. Todėl prabangios „Luxury“ žvakės – geras pasirinkimas ieškantiems išskirtinio dizaino ir elegancijos!

Patiko straipsnis?

Pasidalinti Facebook
Pasidalinti LinkedIn

Rašyti komentarą

pre nu me ruok

Prenumeruokite ir gaukite 10% nuolaidą pirmam apsipirkimui!