Nemokamas pristatymas nuo 50 eur!

Kaip gaminamos sojų vaško žvakės?

Jei ieškote naujos žvakės sau, dovanai ar tiesiog domitės žvakių gamyba – šis straipsnis kaip tik jums. Šiame straipsnyje supažindinsime jus su sojų vašku ir kodėl daugeliui savo žvakių gaminti pasirinkome būtent jį. Sojų vaškas žvakių gamybai naudojamas kaip ir bet kuris kitas vaškas, visgi yra keli maži niuansai, į kuriuos derėtų atkreipti dėmesį, kad žvakių gamyba būtų sėkminga net ir gaminant žvakes pirmą kartą. Na, o jei norite įsigyti kokybiškų rankų darbo žvakių – visada galite apsilankyti mūsų e. parduotuvėje.

 

Kuo sojų vaškas pranašesnis už kitus vaškus?

 

Ilgą laiką parafinas – sintetinis bičių vaško pakaitalas – buvo populiariausia medžiaga, iš kurios gaminamos žvakės. Jis pigesnis už natūralų bičių vašką, be to degdamas nespragsi ir netaško vaško, todėl tapo mėgstamas deginti tiek kambary, tiek lauke.

Tačiau dabar populiarėja ir įvairūs kiti vaškai, pavyzdžiui, kokosų, palmių ar sojų. Bičių vaškas, žinoma, taip pat išlieka populiarus. Tačiau jis kiek brangesnis, todėl dažnai tokios žvakės pasirenkamos kaip suvenyrai, dovanos. Be to – bičių vaškas turi specifinį natūralaus bičių vaško ir medaus kvapą. Taigi šis vaškas nėra geras pasirinkimas norint gaminti aromatines žvakes.

Taigi ieškant iš ko gaminti kvapnias žvakes, mes nusprendėme rinktis sojų vašką. Viena svarbiausių to priežasčių – sveikata. Sojų vaškas degdamas neišskiria kenksmingų medžiagų, todėl sojų vaško žvakės yra saugios naudoti ne tik lauke, bet ir uždarose patalpose. Be to, šio vaško kaina – konkurencinga, todėl galime jums pasiūlyti kokybiškas ir nebrangias žvakes, kurias galite deginti kasdien.

 

Kokios sojų vaško žvakės gaminamos „Medūzos namuose“

 

            Sojų vaško žvakės, jei lygintume su parafinu ar kitu ekologišku vašku, pavyzdžiui, palmių, kambario temperatūroje yra šiek tiek minkštesnis. Todėl „Medūzos namuose“ sojų vaško žvakes pilstome į stilingus stiklinius indelius. Taip žvakės geriau išlaiko savo formą, o jūs galite mėgautis kokybiškomis žvakėmis ir pasirinktais maloniais aromatais.

Siūlome rinktis iš klasikinių „Medūzų namų“ žvakių juoduose indeliuose. Žvakių išskirtinis bruožas: 2 dagtys, kurios užtikrina tolygų žvakės degimą. Žvakes pilstome iš spalvoto vaško, kad galėtumėte sukurti norimą nuotaiką ar derinti tarpusavy kelias skirtingas spalvas. Iš sojų vaško taip pat gaminame „Luxury“ serijos žvakes. Kaip sufleruoja pavadinimas, šios žvakės yra pilstomos į prabangius, išskirtinius stiklinius indelius su dangteliu. Žvakės alsuoja prabanga ir puikiai dera kaip dekoro elementas šiuolaikiškuose, klasikiniuose ir moderniuose interjeruose.

Iš sojų vaško taip pat gaminame ir DG seriją. DG, tai žvakių linija, sukurta dovanoti drąsioms ir išskirtinėms moterims! Žvakės ne tik gardžiai kvepia, bet ir yra puoštos išskirtinėmis rankų darbo detalėmis, todėl tokia žvakė gali būti puiki ir žaisminga dovana!

 

Plačios galimybės – laisvė kūrybai ir idėjoms

 

Sojų vaško žvakės – gali būti įvairiausių spalvų ir prisotintos pasirinktais aromatais. Sojų vaško lankstumas leidžia sukurti norimą kombinaciją ir pasiūlyti jums naujo dizaino žvakes. Naudojamės šia sojų vaško teikiama laisve ir kuriame įvairias žvakių kolekcijas, kad jūs galėtumėte išsirinkti jums labiausiai patinkančias žvakes. Žvakės gali būti vienspalvės ar kelių spalvų, puoštos įvairias blizgučiais ar kitomis detalėmis. Taip pat žvakės, priklausomai nuo jų skersmens, gali turėti vieną ar kelis dagtis.

Mūsų e. parduotuvėje rasite ne tik sojų vaško žvakių, bet ir aromatinių kubelių (tirpukų), kuriuose taip pat saugiai galėsite naudoti uždarose patalpose. Taip pat prekiaujame ir priedais, kurių gali prireikti įsigijus žvakę ar tirpuką. Tai – aromatinės lempos, įvairių spalvų dekoratyviai degtukai ir t. t.

Patiko straipsnis?

Pasidalinti Facebook
Pasidalinti LinkedIn

Rašyti komentarą

pre nu me ruok

Prenumeruokite ir gaukite 10% nuolaidą pirmam apsipirkimui!