Nemokamas pristatymas nuo 50 eur!

Kaip atskirti kokybiškas žvakes nuo nekokybiškų?

Žvakės – tai ir namų puošmena, ir namų kvapas, jei išsirinksite mėgstamą aromatą. Todėl dažniausiai dėmesys yra kreipiamas į žvakės išvaizdą, dizainą bei kvapą. Jei žvakės ieškoma dovanai, svarbus tampa ir jos įpakavimas, pateikimas. Dažnai tokiu atveju žvakės kokybė nėra pirmoje vietoje. Visgi kokybiškos žvakės – geras pasirinkimas, nes jos degdamos neišskiria toksiškų medžiagų, yra saugios naudoti bei dega tolygiai ir gražiai. Šiame straipsnyje norime papasakoti, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis žvakes bei kokių žvakių galite rasti mūsų e. parduotuvėje.

 

Į kokius parametrus atkreipti dėmesį, renkantis žvakę?

 

Jei žvakių ieškote internete – susidursite su šimtais pardavėjų, siūlančių tūkstančius skirtingų žvakių. Nuo mažyčių žvakių-tablečių iki didelių dekoratyvinių žvakių, puoštų įvairiais ornamentais ar supiltų į išskirtinius dekoratyvinius indelius. Nesvarbu kokio dizaino žvakę nuspręsite pasirinkti – yra keli dalykai, kuriuos žinodami galėsite visada būtų tikri dėl žvakės kokybės ir saugumo.

  • Iš ko žvakė pagaminta? Tai – vienas svarbiausių dalykų. Vaškas, iš kurio pagaminta žvakė, lemia ne tik jos kainą, bet ir degimo kokybę bei žvakės tinkamumą naudoti ir kambaryje ar tik lauke. Jei ieškote žvakės namams – rinkitės sojų, palmių, kokosų ar natūralaus bičių vaško žvakes ir venkite parafino žvakių.
  • Žvakės dizainas ir spalva. Tai – visiškai individualūs pasirinkimai, priklausantys nuo to, kas jums patinka. Žvakės spalvą galima derinti prie namų interjero ar tiesiog rinktis jūsų mėgstamiausią.
  • Žvakės aromatas. Žvakės gali būti bekvapės arba su įvairiais aromatais. Bekvapės žvakės tiks ten, kur jas norite deginti dėl natūralios liepsnos, grožio ar jei vienu metu planuojate uždegti daug žvakių. Pavyzdžiui, per šventinius pietus ant stalo uždegus kelias kvepiančias žvakes jų aromatas gali būti per stiprus, todėl geriau rinktis bekvapes. Kvepiančios žvakės gali būti naudojamos kaip namų kvapas, sukurti tam tikrą atmosferą, nuotaiką, todėl kvapą reikėtų rinktis atsakingai.

 

Kaip žvakių kokybę užtikriname mes

 

            Gamindami žvakes norime užtikrinti, kad jos būtų ne tik gražios, bet ir saugios naudoti namų viduje. Taigi kokybė mums pirmiausia asocijuojasi su naudojamu natūraliu ir nekenksmingu vašku. Būtent todėl mūsų e. parduotuvėje rasite tik dviejų tipų žvakes: sojų arba palmių vaško.

Sojų vaškas – puiki alternatyva parafinui, kuri leidžia pasiūlyti konkurencingą kainą. Sojų vaškas kambario temperatūroje yra kietos būsenos. Visgi – kiek minkštokas, todėl šio vaško žvakes pilstome į įvairių dizainų stiklinius indelius. Palmių vaškas kambario temperatūroje gerai išlaiko formą. Todėl iš šio vaško gaminame apvalias ir kvadratines žvakes be indelių, kurias dekoruojame šerkšną primenančiais raštais. Nedeginama tokia žvakė dailiai atrodys kiekviename kambaryje. O kai nuspręsite ją užsidegti – galėsite mėgautis pasirinktu kvapu.

Kiekvieną žvakę kuriame rankomis, skiriame daug dėmesio detalėmis. Kad kiekvieno dizaino žvakė degtų kuo kokybiškiau, gaminame žvakes su 1, 2 ar 3 dagtimis. Priklausomai nuo žvakės skersmens parenkame reikiamą dagčių skaičių. Tai leidžia užtikrinti, kad kiekviena „Medūzos namų“ žvakė sudegs tobulai nuo pat viršaus iki apačios!

 

Kokybiškos ir stilingos žvakės jums

 

Internetu prekiaujame įvairių dizainų kokybiškomis žvakėmis ir kvapiomis namų smulkmenomis! Jau žinote, kuo skiriasi iš skirtingo vaško pagamintos žvakės – todėl dabar metas išsirinkti naują žvakę jūsų namams! Susipažinkite su pagrindine mūsų žvakių linija iš sojų vaško „Medūzos žvakės“ arba ieškokite prabangių žvakių „Luxury“ kategorijoje. Taip pat įsigykite reikiamų priedų: aromatinių lempų, žvakidžių ar dekoratyvinių degtukų. Pastarieji – puikus priedas, jei žvakę ketinate dovanoti!

Patiko straipsnis?

Pasidalinti Facebook
Pasidalinti LinkedIn

Rašyti komentarą

pre nu me ruok

Prenumeruokite ir gaukite 10% nuolaidą pirmam apsipirkimui!